Produkty

Jakość i zrównoważony rozwój

Firma

Lokalizacje

Jakość i zrównoważony rozwój

Dowiedz się więcej o naszej opiece, kontroli i wkładzie w bardziej zrównoważony rozwój świata.

Najwyższa jakość, naturalność i tradycja

Produkty z mleczarni Ehrmann to najwyższy poziom smaku. Produkowane są z największą starannością z najlepszych składników, takich jak wykwintne owoce i najlepsze mleko z odpowiedniej hodowli zwierząt, i poddawane stałej kontroli jakości. Kontrola całego procesu – od dostawy surowców do napełniania pojemników – gwarantuje, że wszystkie produkty Ehrmann docierające do konsumenta zawsze mają taką samą wysoką jakości.

 Jako firma rodzinna codziennie pozyskujemy świeże mleko do naszych produktów w głównej siedzibie w Oberschönegg z rodzinnych gospodarstw znajdujących się w pięknym regionie Allgäu – najstarszym zamkniętym obszarze hodowli bydła mlecznego w Niemczech. Mleko produkowane jest tutaj od 180 lat! Krowy naszych dostawców mleka hodowane są w grupach – średnio po 50 sztuk na gospodarstwo – i pochodzą głównie z własnej hodowli.

Kontrola jakości

Konsekwentna realizacja naszych celów jakościowych jest obowiązkiem wszystkich pracowników. Koncentrujemy się na potrzebach i życzeniach naszych klientów i konsumentów oraz dążymy do stałego podnoszenia jakości naszych produktów i usług. Podstawowy sposób na doskonałą jakość i przyjemność ze spożywania każdego produktu Ehrmann obejmuje trzy elementy: najlepsze surowce, najnowocześniejszą obróbkę i bezproblemowe monitorowanie. Ponieważ tylko doskonałe i pierwszorzędne surowce dają produkty najwyższej jakości. Każdego dnia w firmie Ehrmann przeprowadza się około 2300 analiz laboratoryjnych.

mounten

„Zadowolenie z życia obejmuje również dawanie”.

Anton Ehrmann

Zrównoważony rozwój

Zgodnie z tym mottem zaangażowanie społeczne, zrównoważony rozwój i ochrona środowiska są realizowane nie tylko w firmie Ehrmann, ale także poza nią. W ramach tego zobowiązania rodzinna mleczarnia Ehrmann angażuje się w projekty charytatywne, które są zgodne z ideami i podstawowymi wartościami zrównoważonego zarządzania przedsiębiorstwem. 

Oprócz zrównoważonego rozwoju społecznego intensywnie angażujemy się również w ekologię. Silny związek z naturą jest ważną częścią historii i sukcesu firmy. Stanowią one podstawę naszego ekologicznego zobowiązania, z którego wywiązujemy się poprzez różne projekty i odpowiedzialne zadania. 

Ponadto, jako że jesteśmy firmą średniej wielkości, zrównoważone zarządzanie było dla nas oczywiste od pokoleń, bo mogło zapewnić nam sukces w przyszłości.

alm sonnenuntergang scaled

Kontakt z nami

Masz pytania, sugestie lub prośbę, czy po prostu jesteś zainteresowany firmą Ehrmann? Jeśli tak, skorzystaj z formularza kontaktowego, aby skontaktować się z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.

  Aby móc śledzić Państwa reklamację w naszym zakładzie produkcyjnym, musimy posiadać datę przydatności do spożycia oraz kodowanie kubka:

  Uwaga: Trzynastocyfrowy numer EAN znajduje się na opakowaniu pod kodem kreskowym np. (4002971243901)

  fot:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  fot:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  * Pola obowiązkowe