Produkty

Jakość i zrównoważony rozwój

Firma

Lokalizacje

Odkryj świat firmy Ehrmann

Dowiedz się więcej o naszej marce, wartościach i historii.

Od rodziny dla rodziny

Ehrmann może pochwalić się długoletnią tradycją jako jedna z wiodących niemieckich mleczarni.  Obecnie produkcja odbywa się w sześciu lokalizacjach Ehrmann i jest zdywersyfikowana na skalę międzynarodową. Dowiedz się więcej na temat 100-letniej tradycji mleczarni rodziny Ehrmann.

Kraje na całym świecie

Pracownicy na całym świecie

Obroty w milionach euro w 2021 r

Mleczarnia Ehrmann obecnie

Produkty sprzedawane są pod marką Ehrmann w ponad 70 krajach na całym świecie. Zatrudniając ponad 3200 pracowników, Ehrmann SE wygenerowała w 2021 roku przychody w wysokości ponad 800 milionów euro. 

Ehrmann SE jest jedną z największych firm zajmujących się przetwórstwem mleka w Niemczech i jest również reprezentowana za granicą w różnych zakładach produkcyjnych i oddziałach sprzedaży. 

W swojej działalności w kraju i za granicą Ehrmann pozostaje niezależną i zróżnicowaną firmą rodzinną, która jest synonimem jakości, naturalności i tradycji we wszystkich obszarach produkcyjnych i handlowych.

Nasza filozofia

Zgodnie z naszą naczelną zasadą „Od rodziny dla rodziny” ważne jest dla nas tworzenie długoterminowych i ekologicznych wartości. Wymaga to przestrzegania wspólnych wartości w codziennej pracy w naszej rodzinnej firmie. Stanowią one podstawę naszych działań i wpływają na nasze postawy, przekonania i ideały.

"Jesteśmy przedsiębiorcami w firmie".

"Nasz rozwój jest ciągły".

"Postępujemy wobec siebie otwarcie i uczciwie".

Wartości korporacyjne

Nasze codzienne sprawy

100 lat historii

In 1920, the dairy master Alois Ehrmann (Senior) founded a dairy as a one-man operation and leased another one five years later. The foundation stone was laid for the expansion course that continues to this day. In 1960, Alois Ehrmann (Senior) hands over the management of the company to his two sons, Anton and Alois (Junior), and makes them equal partners. In 2006, Christian Ehrmann takes over the management of the family dairy in its third generation as the new CEO.

W 1920 r. mistrz mleczarski Alois Ehrmann (senior) założył jednoosobową mleczarnię, a pięć lat później wydzierżawił kolejną. W ten sposób zostały podłożone podwaliny pod trwający do dnia dzisiejszego rozwój firmy. W 1960 roku Alois Ehrmann (senior) przekazał zarządzanie firmą dwóm synom,

Antonowi i Aloisowi (juniorowi), czyniąc z nich swoich równorzędnych partnerów. W 2006 roku Christian Ehrmann przejął zarządzanie rodzinną mleczarnią w trzecim pokoleniu jako nowy dyrektor generalny. 

Ustawa o należytej staranności w łańcuchu dostaw

Więcej informacji na temat naszej strategii w zakresie praw człowieka i ochrony środowiska oraz naszej procedury składania skarg można znaleźć w naszym oświadczeniu o polityce.

 

Kontakt z nami

Masz pytania, sugestie lub prośbę, czy po prostu jesteś zainteresowany firmą Ehrmann? Jeśli tak, skorzystaj z formularza kontaktowego, aby skontaktować się z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.

  Aby móc śledzić Państwa reklamację w naszym zakładzie produkcyjnym, musimy posiadać datę przydatności do spożycia oraz kodowanie kubka:

  Uwaga: Trzynastocyfrowy numer EAN znajduje się na opakowaniu pod kodem kreskowym np. (4002971243901)

  fot:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  fot:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  * Pola obowiązkowe